• Quality
    Development
    Innovation
    The way to success

Dotacje Unijne

Program Operacyjny Inteligentny Rozwój 2014 – 2020

Dotacja na Kapitał obrotowy,  Nr Umowy: POIR.03.04.00-12-0551/20-00

Plan połączenia spółek

W związku z planowanym połączeniem Malbox Sp. z o.o. ze spółką Malbox Solecki i Wspólnicy spółka komandytowa, Zarząd Spółki udostępnia plan połączenia spółek do bezpłatnego pobrania:

Pobierz plik PDF

Produkty

Firma Malbox specjalizuje się w produkcji elementów tłoczonych z blach oraz taśm w zakresie 0,5 mm do 6 mm. Firma realizuje kompleksowe projekty klienta. Poczynając od fazy rozwoju produktu gdzie projektowany jest wyrób, poprzez fazę prototypów, design narzędzia do wytworzenia narzędzia aż po produkcję seryjną.

Zobacz produkty

Park maszynowy

Zróżnicowany park maszynowy pras (do 800 ton) umożliwia nam produkcję detali w szerokim zakresie gabarytów, grubości i kształtów. Dodatkowo własny wydział spawania, zgrzewania, mycia, cynkowania oraz własna narzędziownia pozwala na realizację złożonych projektów.

Więcej informacji

Firma

Malbox to prywatna polska firma produkcyjna działająca na rynku od 1992 roku. Firma specjalizuje się w obróbce plastycznej metali. Posiada certyfikaty jakości ISO 9001, ISO/TS 16949 oraz ISO 14001. Aktualnie prowadzone są działania w programie World Class Manufacturing.

Dowiedz się więcej

Oferty pracy

KSIĘGOWOŚĆ
NARZĘDZIOWNIA
UTRZYMANIE RUCHU
Fiat Chrysler Automobiles
General Motors
Suzuki
Valeo
Magna
TRW

Newsletter